Kaszel papierosowy

Kaszel papierosowy wynika z nieżytu oskrzeli, przy czym czynnikiem wyzwalającym go jest wydzielina zapalna oskrzeli. Palenie taki kaszel w 100% podtrzymuje oraz nasila. Można więc stwierdzić, że nie jest możliwe wyleczenie niezytu oskrzeli, przy jednoczesnym paleniu papierosów. Objawy w postaci kaszlu od nieżytu oskrzeli mogą utrzymywać się nawet do kilku miesięcy po rzuceniu palenia, zależne jest to ile i jak często paliliśmy w przeszłości.

Jak poprawić kondycję płuc i zmniejszyć kaszel?

Najlepszym rozwiązaniem, jest całkowite odejście od nałogu papierosowego. Wówczas Twój organizm poradziłby sobie lepiej z otaczającym nas “miejskim” powietrzem, a Tobie wynagrodziłby się lepszą kondycją i zdrowiem. Obowiązkowo w czasie leczenia, należy dostarczać organizmowi antyoksydanty oraz substancje roślinne oczyszczające organizm.

Odpowiednim suplementem dla palących nałogowo, osób leczących się z kaszlu wywołanego papierosami, oraz biernych palaczy, jest produkt, który zawiera wszystkie niezbędne substancje przyspieszające wydalanie z organizmu toksyn zawartych w dymie papierosowym, oraz w celu poprawienia pracy układu oddechowego.

Takimi preparatami są produkty zawierające duże dawki witaminy C, witaminy E, owocu Cayenne, kwasu elagowego, selenu i cynku organicznego.

Firma CaliVita, specjalnie z myślą o palaczach stworzyła produkt o nazwie – Smokerade, który zawiera wszystkie niezbędne substancje, zwiększające “obroty” organizmu w celu oczyszczania z substancji szkodliwych, znajdujących się w dymie papierosowy.

Jakie produkty na kaszel papierosowy? (linki)

  1. Smokerade – kompleks ziół, oraz substancji roślinnych, które w naturalny sposób oczyszczają płuca z zalegających toksyn.
  2. Witamina C1000 – Mega dawka witaminy C, wielki antyoksydant, zapobiega tworzeniu się wolnych rodników, przyspiesza proces regeneracji.

Leave a Reply